Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Wirwajdy

Wirwajdy, warmińsko-mazurskie

  • 1 290 000 zł
  • 495 m²
  • 2 606,06 zł/m²

Zdjęcie

Elwira Sobolewsk...

Skontaktuj się

Dom Wirwajdy

Wirwajdy, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
9 maja 2026

1 290 000 zł

495 m²

2 606,06 zł/m²

Dom Wirwajdy

Zaktualizowane: 9 maja 2026

1 290 000 zł 495 m² 2 606,06 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
10
Powierzchnia działki:
12 668 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
1990

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

10

Powierzchnia działki:

12 668 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

1990

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 290 000 zł (2 606,06 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 495 m² (350 m² powierzchni użytkowej), 10 pokoi (10 sypialni), 4 łazienki; stan: do odświeżenia
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1990
  •   okna: nowe / wymienione
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Działka: 12 668 m²
  •   teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 150 m²
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna, prysznic, z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Audyt energetyczny: tak
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (10 miejsc parkingowych)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem pod dom opieki, ośrodek terapeutyczny lub kameralny pensjonat gotowa do rozpoczęcia działalności.

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny budynek o powierzchni 495 m², położony w miejscowości Wirwajdy, gmina Ostróda, bezpośrednio przy trasie S16. To miejsce, które łączy doskonałą komunikację z ciszą i spokojem kluczowe dla działalności opiekuńczej i wypoczynkowej. (...)

Agent

Elwira Sobolewska

532 520...

532 520 523

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości